Aktuálne
14. 01. 2023
Rencezia na SolarHome 620+
BioLite SolarHome 620+: energia, svetlo, hudba a správy zo slnka      Útulňa pod horským hrebeňom, zrubová chata... viac
15. 12. 2022
Detektor kovov Minelab Equinox 900
Minelab Equinox 900 je nástupca najpredávanejšieho univerzálneho detektora kovov Minelab Equinox 800.   Očakávaný detektor už SKLADOM  Detektor kovov... viac
18. 11. 2022
Nová rada Detektorov kovov - XP DEUS II
Nová revolúcia!Dnes XP opäť posúva limity stvorením prvého bezdrôtového, multi-frekvenčného detektora kovov s jedinečnými vlastnosťami... viac
Zobraziť všetky novinky
Partneri

Rencezia na SolarHome 620+

Úvod NovinkyRencezia na SolarHome 620+

BioLite SolarHome 620+: energia, svetlo, hudba a správy zo slnka 

 

 

Útulňa pod horským hrebeňom, zrubová chata hlboko v horách ale aj koliba či zálesácky tábor ďaleko za humnami najbližšej dediny. Všetky majú čosi spoločné. Len svojou húževnatosťou sa líšia od stanu, ktorý rozbalíte kdekoľvek na potulkách krajom.

 

Stačí však málo a razom môžu ponúknuť komfort civilizácie, ktorý by ste na nich sotva očakávali. Nočné osvetlenie, rádio, hudobný prehrávač, solárna nabíjačka? To všetko sa ukrýva v kompaktnej súprave BioLite SolarHome 620+, ktorú si namontujete na počkanie i vy.

 

Vybaliť a namontovať

 

Kartónová škatuľa, ucho pre pohodlné prenášanie a hmotnosť pod hranicou dva a pol kilogramu. Ak to vidíte pred sebou, poviete si že ide o šikovnú „prepperskú“ zálohu pre prípad núdze či katastrofy. Všetko však začnete naplno prežívať pri rozbaľovaní.

 

Vytiahnete zo škatule hliníkový rám so solárnym panelom, zložíte po jeho boku centrálnu jednotku s displejom a tlačidlami, z fólie vybalíte trojicu lampičiek s vypínačmi. Zo všetkého visia káble a koncovky, akoby ste chystali osvetlenie pre vianočný stromček.

 

Všetko však dáva zmysel, nič nemusíte komplikovane rozmotávať. Jednotlivé časti tvoria reťaz, ktorú si zapojíte ako vám treba. Solárny panel – riadiaca jednotka – prvá lampa – druhá – tretia. V balení nájdete aj úchytky s klincami, ktorými kabeláž ustrojíte a upevníte pekne na stenách koliby či chalupy.

 

Od tejto chvíle všetko ožíva. Na streche zbierate energiu, v izbe ju ukladáte pre zábavu i úžitok, lampa visí pri vchode, nad jedálenským stolom i na WC. Všade tam, kde ich potrebujete. V priebehu niekoľkých minút, navždy či len na čas vášho pobytu.

 


 

 

Zdrojom energie je 6-wattový solárny panel s pevne pripojeným 6,5-metrovým káblikom. Musíte mu nájsť miesto, kde bude na priamom slnku. Mierny, 35-stupňový náklon je ideálny. Či ho upevníte na strechu, fasádu alebo len obelisk zo skál na zemi je iba na vás.

 

 

POKRAČOVANIE RECENZIE NÁJDETE NA : https://doprirody.prakticky.sk/

 

 

 

 

 

 

Pri Suchom mlyne 8  
81104 Bratislava

     

 
 

e-mail  

Tel. 

Fax 

 

 

 |

 |

 |    info@m-link.sk

+421 907 762 069
+421 2 5443 48 20

 

 Instagram     Facebook     Tik Tok

 M-LINK.sk

 

| O nás      | Obchodné podmienky      Ochrana osobných údajov      Nákup na splátky 

 

                  Dodacie podmienky        | Reklamačné podmienky           Vrátenie tovaru