Čln Kolibri KM-300 DL šedý, pevná podlaha

Kód: 77543
€969 €807,50 bez DPH
Skladom

Podlaha je rovnako ako v štandardných verziách „D“ vyrobená z kompletné vodotesné preglejkové panely, ale profily nie sú spojené hliníkovými profilmi (pero + drážka) a páskami trvalo prilepenými k podlahovým panelom. Čln je vybavený pneumatickým kýlom.

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Nafukovací čln Kolibri KM-300 DL

Séria profi motorových člnov, určených hlavne pre plavbu s motorom. Podlaha člnov je pevná skládacia z vodeodolnej preglejky. Pod podlahou je nafukovací kýl tvarujúci dno, pre lepšie vedenie a ovládanie pri plavbe v sklze. Konštrukcia umožňuje veľké zaťaženie a osadenie výkonnými motormi. Preprava člna je v dvoch vakoch, samostatne čln a samostatne podlaha. Materiál použitý na výrobu je 5 vrstvové PVC o hustote 950g/m2.

Špeciálna rada člnov od značky Kolibri s označením DL. Táto rada člnov má nafukovací kýl, ale zároveň je osadená pevnou podlahou bez vystužených častí. Výhodou oproti člnom s označením D je výrazne nižšia hmotnosť pri zachovaní nafukovacieho kýlu.

Model Rozmery v cm D x Š  (ø valca) Váha  v kg Počet  osôb Nosnosť v kg Motor max. HP Materiál PVC Typ podlahy Počet lavíc
KM-280 DL 280 x 148 (39) 45 2 351 5 950g/m2 pevná skl. 2
KM-300 DL 300 x 160 (42) 48 3 400 10 950g/m2 pevná skl. 2
KM-330 DL 330 x 160 (42) 52 4 455 15 950g/m2 pevná skl. 2

 

V základnej výbave sú 2ks lavičky, 2ks veslá, nafukovacia nožná pumpa, 2ks prepravné vaky, opravná, sada, návod na obsluhu.

Pevná podlaha je zložená z dielov, ktoré sú spojené do jedného kusu. Jednotlivé diely podlahy sú vyrobené z vodeodolnej preglejky, ktorá má protišmykovú úpravu. Po vybratí podlahy z člna je možné jednotivé diely zložiť na seba do kompaktných rozmerov. Pri nafukovaní člna sa podlaha rozloží a jednoducho vloží na dno člna. Výhodou tohto druhu podlahy je pokrytie celej plochy dna člna. môžete využiť celú vnútornú plochu dna člna. V prípade použitia lodného motora, nafukovací kýl zvyšuje manévrovacie schopnosti člna. 

Podlaha je rovnako ako v štandardných verziách „D“ vyrobená z kompletné vodotesné preglejkové panely, ale profily nie sú spojené hliníkovými profilmi (pero + drážka) a páskami trvalo prilepenými k podlahovým panelom. Čln je vybavený pneumatickým kýlom.

Je to ideálne riešenie pre všetkých používateľov, ktorí nakupujú na rybolov (stojacia rotácia), ako aj na hobľovanie.

Montáž podlaha je veľmi jednoduchá a veľmi rýchla, trvá doslova niekoľko desiatok sekúnd.

Priečnik je skutočná vodeodolná preglejka dodatočne impregnovaná špeciálnymi farbami, nie materiál imitujúci preglejku, je to dôležité, pretože táto časť pontónu je v neustálom kontakte s vodou a v prípadoch zlého spracovania a použitia nevhodného materiálu generuje veľmi vysoké náklady na opravu aj po 4-5 rokoch.

Za zmienku stoja aj ďalšie body, ako je doprava kľučky - estetické a umiestnené na najlepších miestach. Treba poznamenať, že materiál, z ktorého sú doplnky vyrobené, je najvyššej kvality, pretože po mnohých rokoch nemá tendenciu sa odlepovať, čo je často prípad iných značiek nafukovacích člnov.

Čo je novinka vo verzii DL?

Už tento model mal nespornú výhodu, ktorou je úprava lavičiek, no teraz je to na celú dĺžku a nie na 30 cm úseky ako predtým.

Ďalšou zmenou je použitie oveľa funkčnejšieho nástavca na veslá. V súčasnosti sa diera nevŕta cez trubicu vesla, ale v špeciálnom prstenci, ktorého aplikácia okrem nezoslabovania trubice umožňuje nastaviť dĺžku vesla.

Ďalšou výhodou je vybavenie pontónu patentovaným bezpečnostným ventilom regulujúcim tlak v komorách. Ventily klesajú už pri čerpaní, keď prekročíme nominálnu hodnotu a keď sa tlak vo vnútri komory zvýši, napríklad z dôvodu ponechania pontónu na plnom slnku. Dve komory sú vybavené ventilmi.

 

 
 

DL nemá hliníkové profily, pretože nie je potrebné blokovať jednotlivé časti podlahy, pretože sú „uchytené“ nafúknutými stranami.

Ak hľadáte čln s vysokou stabilitou a tvrdou podlahou pri súčasnej jednoduchosti pokládky a nechcete na tento účel utrácať príliš veľa peňazí, vhodná bude verzia DL.

Umožní stabilný a voľný rybolov a hobľovanie.

Všetky modely série "Kolibri" sú vyrobené v súlade s ISO / CD a majú certifikáty kvality a hygienické a hygienické vlastnosti.

The Nafukovací čln Kolibri KM 300DL má bezpečnostný certifikát CE.

Na výrobu člnu bol použitý viacvrstvový materiálvyrobené z vystuženého PVC. Materiál je odolný voči ultrafialovému žiareniu, slanej vode, palivu a lepidlám.

Zachováva si svoje vlastnosti pri teplotách od -30 do +60 Celzia.

 

Parametre Kolibri KM-300DL:

- Dĺžka, cm- 300

- Šírka, cm- 160

- Priemer dosky, cm- 42

- Počet vzduchových komôr- 3+1

- Maximálne zaťaženie, kg- 400

- Maximálny počet cestujúcich- 3

- Výkon vonkajšieho motora, HP- 10

- Hmotnosť, kg- 45

- Rozmery zbaleného člna- 120/ 50 / 45 (článek) +  75 / 50 / 10 (podlaha)

Štandardná výbava:

Súprava obsahuje:

 • Hliníkové veslá - majú veľké profilované lopatky
 • - Priečka motora - vyrobené z vysoko kvalitnej vodeodolnej preglejky
 • - Dve lavice - sú nastaviteľné v pomere k dĺžke, vďaka čomu nie je problém s najpohodlnejším umiestnením
 • - Plná podlaha - vyrobená z veľ- kvalitná vodeodolná preglejka. Má protišmykovú úpravu
 • - Transportná taška
 • - Nožná pumpa - čiapka. 5l
 • - Opravná sada – obsahuje materiál a lepidlo
 • - Držiaky na vesla
 • - Záchranné laná
 • -Pneumatický kýl
 • - Návod na obsluhu

 
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: