Detektor kovov Minelab Gold Monster 1000

Kód: M14
ZADARMOZADARMO
1861 detektor kovov minelab gold monster 1000
€1 199 €999,17 bez DPH
Skladom

Detektor kovov Minelab Gold Monster 1000  je špeciálny detektor určený pre hľadanie prírodného zlata a najdrobnejších kovových cieľov

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Detektor kovov Minelab Gold Monster 1000 

Nový špeciálny detektor na prírodné zlato a najdrobnejšie kovové ciele

 

 

Špeciálny detektor určený pre hľadanie prírodného zlata a najdrobnejších kovových cieľov. Veľkou výhodou 1000covky je úplná jednoduchosť ovládania. Je veľa poznať, že detektor je konštruovaný tak, aby žiadny africký hľadač nemal problém z nastavením. Vysoká pracovná frekvencia v kombinácii s rýchlym procesorom detektora dodáva doslova snovú citlivoost a hĺbku dosahu najmä na tých najmenších zlaté ciele.

1. Diskriminácia detektora je úplne skvelá. U prístroja na tak vysokej pracovnú frekvenciu je to niečo celkom mimoriadne a absolútne nečakané.
2. Dvoch tónovej rozlíšenie v diskriminačnom móde je veľmi príjemné a jednoznačné
3. Aj keď je detektor určený primárne na tie najdrobnejšie ciele a zlato a pracuje na naozaj vysokej pracovnej frekvencii, celkový dosah nebol vôbec zlý.

 

  Pri porovnávaní detektorov predstavujú tri krivky v diagrame schopnosť každého detektora nájsť malé zlaté nugety určitej veľkosti v maximálnej možnej hĺbke. Väčšina detektorov nájde veľký nugety tesne pod povrchom, avšak citlivosť detektora určuje, koľko menších nugety bude nakoniec objavené v ťažkých (silne mineralizovaných) pôdach a vo väčších hĺbkach.

 

 

 

1. Farevné kovy (zlato) Železo
2. Detekčná módy - diskriminačné All Metal All Metal
3. Nastavenie citlivosti  
 
4. Nastavenie hlasitosti  
 

 

 

Detektor s kmitočtom 18 kHz bude mať hĺbkovú výhodu pri hľadaní nugety ≥ 1,0 g oproti klasickým prístrojom na stredných frekvenciách. Detektor pracujúci na 71 kHz bude mať hĺbkovú výhodu pri detekcii ≤ 0,1 g. Vysoko pokročilý GOLD MONSTER 1000 využíva "stredné" frekvenciu 45 kHz a vysokorýchlostné 24bitový procesor. Táto primárna kombinácia výrazne zvyšuje citlivosť na zlato, ktorá je mimo dosahu ostatných jedno frekvenčných VLF detektorov v širokom rozsahu veľkostí nugety, bez toho aby došlo k nadmernému šumu a falošným signálom.

využitie

V našich podmienkach je využitie 1000covky trochu obmedzené. Prírodného zlata je tu pomerne málo. Napriek tomu by som si dovolil tvrdiť, že by sa Gold Monster mohol stať dokonalým pomocníkom potrebné pre archeológov. Prístroj nevynechá ani tie najdrobnejšie čiastočky kovu a jeho ovládateľnosť je taká, že ho muža vziať do ruky v podstate ktokoľvek a ísť okamžite pracovať. Dosah na klasické predmety v diskriminačnom režime je priemerná (na polygóne MH treba 2h RU 22 cm), keďže je detektor premárni určený pre vyhľadávanie tých najdrobnejších cieľov, tak je v podstate väčší dosah aj trochu nežiaduce. V All Metalová režime potom dosah vzrastie o cca 30%. Rozlíšenie farba / železo ale potom prebieha iba na LCD. Včšechny ciele sa v All metalu ozvú rovnako.

 

 

Funkcie a vlastnosti

    Plne automatický prevádzka
    Extra citlivý výkon 45 kHz VLF
    vysoko prispôsobiteľný
    2 vyhľadávací cievky v cene
    Jednoduchý rýchly štart

 

 

Kľúčové vlastnosti: Automatické odrušenie interferencií • Digitálna elektronika • Automatické vyváženie pôdy • Rýchlejší procesor • Automatická citlivosť

 

 

 • Technológia - Ultra široký dynamický rozsah 45kHz VLF
 • Pracovné módy - Zlato (odmietnutie železa), Deep All-Metal
 • Diskriminácia - Áno
 • Pozemné rovnováha GB - Automatická
 • Odrušenie interferencií - Automatické (pri spustení)
 • Nastavenie citlivosti - Manuálna (1-10), Auto (11), Auto + (12)
 • Nastavenie hlasitosti - Manuálne 1-6
 • Vizuálne zobrazenie - Monochromatický LCD
 • Dĺžka detektora - 1382 mm-944 mm (54,4 "-37,2")
 • Hmotnosť detektora (s 10 "x 6" cievkou) - 1.33 kg
 • Audio výstup - Interný reproduktor alebo slúchadlá 3,5 mm (1/8 ")
 • Cievky (štandardné) - GM 10 (10 "x 6" 2D), GM 05 (5 "2D)
 • Odolný proti striekajúcej vode - cievky sú vodotesné do 1m, ovládacia skriňa odolná proti dažďu / striekajúcej vode
 • Možnosti batéria - Li-Ion (súčasťou balenia), 8 × AA batérie (nie je súčasťou balenia)
 • Záruka- 2 roky
 • obsah balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Detektory Minelab sú skonštruované na objavovanie. V skutočnosti má náš výskumný a vývojový tím 50 inžinierov. Vďaka tomu je naša ručná technológia detekcie kovov najlepšia na svete. Trvá to už 35 rokov. V blízkej dobe sa tohto titulu neplánujeme vzdať. Vítame výzvu „ťažkého“ terénu. Magnetické minerály, pôda bohatá na železo a hlboká voda sa našej inovácii nevyrovnajú. S detektorom Minelab uvidíte hlbšie ako ktorýkoľvek iný na trhu.