Detektor kovov Minelab GPX 5000 Pro Pack

Kód: M25
ZADARMOZADARMO
Minelab GPX 5000 Pro Pack
€4 399 €3 665,83 bez DPH
Skladom

Detektor kovov Minelab GPX 5000 Pro Pack najdokonalejšia verzia radu GPX. Detektor prináša rad inovácií a ešte väčšiu priepustnosť pôdou. Teraz s bezdrôtovým setom Minelab Pre Sonic v cene!

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Detektor kovov Minelab GPX 5000 Pro Pack 

Najdokonalejšia verzia radu GPX. Detektor prináša rad inovácií a ešte väčšiu priepustnosť pôdou. Teraz s bezdrôtovým setom Minelab Pre Sonic v cene!  

Minelab GPX 5000 - nejhlbší detektor kovov na zlato na trhu

Minelab GPX 5000 nastavuje nové štandardy v technológiách detekcie zlata. S úžasným rozsahom funkcií a vlastností nie je len lepši ako jeho predchodca, ale vytvára svoju vlastnú triedu detektorov na zlato. Nové unikátne funkcie MPS, DVT a SETA zvyšujú výkon detektora natoľko, že je schopný nachádzať oveľa viac cieľov než kedykoľvek predtým.  

Nové vylepšenia elektroniky, časovanie funkcie Soil / Timings a obrovský rozsah funkcií v kombinácii s legendárnymi schopnosťami detektorov GPX "vidieť" kovové predmety aj napriek vysoko mineralizovné pôdy Vám ponúkajú oveľa väčší hĺbkový výkon v porovnaní s inými detektormi kovov.

 

Detektor kovů Minelab GPX 5000

 

Použitie unikátnych funkcií a špičkových patentovaných technológií zaisťuje, že detektor GPX 5000 bude aj v oblastiach s ťažkými pôdnymi podmienkami pracovať stabilne s vysokým hĺbkovým výkonom a citlivosťou nielen na zlaté predmety. Skúsení užívatelia detektorov Minelab GPX vedia, že detektory tejto rady nájdu kovové predmety oveľa hlbšie ako ktorýkoľvek iný detektor v akýchkoľvek pôdnych podmienkach! To je dôvod, prečo môžeme tvrdiť, že s detektorom GPX máme hĺbkovú výhodu!

GPX 5000 je tiež najlepšou voľbou pre špecialistu na vyhľadávanie relikvií a šperkov, ktorí má najväčšie nároky na kvalitu a výkon detektora a chce vyhľadávať predmety oveľa hlbšie než ktokoľvek pred ním. Jednoduchý pre začiatočníka i profesionála - prostredníctvom šiestich prednastavených vyhľadávacích módov stačí detektor zapnúť a začať hľadať. Ak hľadáte zlato, potrebujete to najlepšie. Ak hľadáte ten najlepší detektor, nemusíte sa už pozerať po žiadnom inom! 


Detektor kovů Minelab GPX 5000

Funkcia modelu detektora kovov Minelab GPX 5000:  

Nové technológie - SETA, DVT, MPS zaručí, že tento technologicky najvyspelejšie detektor bude aj na malé predmety reagovať lepšie

 • 8 časovanie pracuje akoby ste mali 8 detektorov v jednom, čo umožňuje nachádzať viac nálezov v rôznych pôdnych podmienkach
 • O proti predchodcovi má tri nové časovania Coin / Relic (mince / relikvie) Salt / Gold (slaná pôda / zlato) a Fine Gold (jemné zlato) časovanie Fine Gold dáva lepší hĺbkový výkon a citlivosť ako Enhance, prináša oveľa viac nuggety a to dokonca z lokalít, ktoré sú považované za "vyčistené"
 • Časovanie Salt / Gold je vynikajúci v podmienkach kde je pôda slaná - vynikajúci na pláž!
 • Časovanie Coin / Relic (mince a relikvie) poskytuje najhlbšie výkon v miernych pôdnych podmienkach
 • Vylepšenia časovanie zabezpečuje ešte lepšie hĺbkové výkony
 • Vylepšená elektronika zvyšuje citlivosť na cieľ a lepšie vyváženie vplyvu zeme
 • Šesť prednastavených módov detekcie pre jednoduchšiu detekciu spôsobom Switch On and Go - "zapni a choď"
 • Všetky módy môžu byť upravované podľa potrieb operátora
 • Nastavenie funkcie Automatic Ground Balance umožňujú jednoduché nastavenie detektora v akýchkoľvek pôdnych podmienkach (Fixed, Tracking, Tracking speed, Ground Balance Type, Quick-Trac button).
 • Prispôsobenie zvukových nastavení umožňuje lepšie prispôsobiť zvukový výstup Vašim osobným potrebám (Threshold, Tone, Audio Type, Signal Peak, Target Volume, Volume limit, Stabilizer).
 • Nastaviteľná hodnota funkcie potlačenia železa - Iron Reject umožňuje nastaviť detektor podľa podmienok konkrétnej lokality
 • Motion-Control - nastavenie rýchlosti pohybu s cievkou pre optimalizovanie reakcie na cieľ funkcie Tune (známa tiež ako Noise Cancel) má automatickú aj manuálnu voľbu a minimalizuje vplyv elektrických rušenia
 • Rx Gain pre nastavenie citlivosti
 • Podsvietenie obrazovky s nastavením automatického vypnutia pre šetrenie batérie
 • Ľahká Li-ion batéria s vstavaným audio-zosilňovačom zosilňovačom
 • Štandartná 11 "2D sonda a navyše 15" mono sonda 

 

Katalog detektoru kovů Minelab GPX 5000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Detektory Minelab sú skonštruované na objavovanie. V skutočnosti má náš výskumný a vývojový tím 50 inžinierov. Vďaka tomu je naša ručná technológia detekcie kovov najlepšia na svete. Trvá to už 35 rokov. V blízkej dobe sa tohto titulu neplánujeme vzdať. Vítame výzvu „ťažkého“ terénu. Magnetické minerály, pôda bohatá na železo a hlboká voda sa našej inovácii nevyrovnajú. S detektorom Minelab uvidíte hlbšie ako ktorýkoľvek iný na trhu.