Elektromotor Minn Kota Endura 34 C2

Kód: 072
€189 €157,50 bez DPH
Skladom

Veľmi kvalitný elektromotor európskeho výrobcu Minn Kota, ktorý Vás prekvapí nielen super cenou, ale aj profesionálnou kvalitou, spracovaním a funkčnosťou. Motor je vybavený teleskopickou rukoväťou s predĺžením o 15 cm pre ľahšie ovládanie, čo oceníte najmä pri použití motora na člne.

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Elektromotor Minn Kota Endura 34 C2    

Základné parametre:   Napájacie napätie motora: 12 V   Ťah motora: 34 lbs   Výkon motora: 384 W   Dĺžka nohy motora: 91 cm   Hmotnosť motora: 6 kg   Maximálna váha lode: 930 kg

MinnKota je na svetovej špičke vo výrobe elektromotorov práve preto, že čo je len dobré ,nestačí, všetko musí byť perfektné - vtedy motor vydrží aj tie najnáročnejšie podmienky a bude technicky ďalej než všetko, čo by sa s ním chcelo porovnávať.
Kým ostatní kopírujú MinnKota vylepšuje. Vyznačujú sa jednoduchým ovládaním a nízkou spotrebou.

Veľmi kvalitný elektromotor európskeho výrobcu Minn Kota, ktorý Vás prekvapí nielen super cenou, ale aj profesionálnou kvalitou, spracovaním a funkčnosťou. Motor je vybavený teleskopickou rukoväťou s predĺžením o 15 cm pre ľahšie ovládanie, čo oceníte najmä pri použití motora na člne. Motor je napájaný pomocou 12 V trakčné batérie, má 5 rýchlostí vpred a 3 rýchlosti vzad. Motor je samozrejme možné spúšťať do vody podľa potrebnej výšky pomocou sťahovací objímky. Pomocou upevňovacie konzoly na zadnú časť lode či dosku člna je možné vyklápať riadiacu tyč z vody a zaaretovať ju. Dvojlistá vrtuľa má tvar optimalizovaný pre maximálny ťah a zároveň umožňuje bezpečný prejazd vodným porastom bez rizika namotania trávy. Elektromotor Cool Power má kultivovaný a tichý chod. Motor je určený pre loď alebo čln s maximálnym zaťažením do 600 kg.

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: