Mikroskop Bresser BIOLUX NV 20-1280x USB

Kód: 5116200
€179 –3 %
5116200 bresser biolux nv 20 1280x hd usb prislusenstvo
€179 –3 % €173 €144,17 bez DPH
Skladom

BIOLUX NV 20-1280x USB

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Mikroskop Bresser BIOLUX NV 20-1280x USB  

Mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x je najpredávanejší kombinovaný biologický mikroskop s kovovým telom určený na pozorovanie biologických preparátov (spodné svetlo - priehľadné objekty) ako aj na pozorovanie nepriehľadných objektov v odrazenom svetle (bočné svetlo - vzhľadom na malú pracovnú vzdialenosť cca 2-3mm sa dajú pozorovať len veľmi tenké nepriehľadné objekty ako napr. listy, piesok, drobné vzorky hliny, známky, malý hmyz apod.). Na pozorovanie väčších nepriehľadných objektov sú primárne určené tzv. binolupya z kombinovaných biologických mikroskopov napr. Bresser Biodiscover (prac.vzdialenosť 28mm) alebo Bresser Duolux  (prac.vzdial.45mm). 

  • Mikroskop je vybavený revolverovými achromatickými objektívmi 4x/10x/40x a širokouhlými okulármi WF5x a WF16x, pomocou ktorých sa spolu s 2x Barlow nadstavcom dá docieliť zväčšenie v rozsahu 20-1280x. 
  • Je možné prepojiť s počítačom pomocou kamery MicrOcular II (USB 2.0), ktorá je v balení aj s ovládačmi a príslušným softvérom pre spracovanie snímiek (softvér umožňuje meniť jas, kontrast, rozlíšenie, Gamma korekciu). Kamerou je možné zachytiť krásne statické snímky alebo video snímky pozorovaných preparátov. 
  • LED podsvietenie preparátov - biele svetlo spodné aj bočné s meniteľnou intenzitou osvitu, čo umožňuje nastaviť optimálne svetelné podmienky pre každé pozorovanie.
  • Mechanický krížový posuvník umožňuje veľmi jemný posuv preparátu v oboch osiach v zornom poli mikroskopu, čo je veľká výhoda najmä pri pozorovaní pri väčších zväčšeniach. 
  • Okulárový tubus je zvnútra začiernený, čo zabraňuje svetelným odleskom a eliminuje presvetlené miesta v obraze pozorovaného objektu. 
  • Disponuje vstavanými farebnými filtrami na otočnom kotúči umiestnenom pod mechanickou doskou, čo umožňuje pozorovať objekty v optimálnej farbe a kontrastnom pomere.
  • Mikroskop je napájaný pomocou batérií (3ks, typ AA), ktoré na energeticky nenáročné LED osvetlenie postačujú. 
  • Prístroj sa dodáva s bohatým príslušenstvom (pinzeta, pipeta, liaheň, nožík na rezanie preparátov, hotové preparáty, čisté podložné a krycie sklíčka, ochranný protiprachový obal, atď.), a to všetko prehľadne a bezpečne uložené v šikovnom prepravnom plastovom kufríku.

Napájaniebatérie (typ AA, 3ks)

Okulár / okuláreširokouhlé (nie DIN)

OsvetlenieLED (biele svetlo spodné a vrchné) s meniteľným jasom

Zväčšenie20x-1280x (pri použití 2x Barlow sosovky)

Zväčšenie objektívov4x / 10x / 40x

Zväčšenie okulárovWF5x / WF16x

Ostreniejednostupňové (hrubé)

Snímač obrazuUSB MicrOcular II (640 x 480 pixelov)

Typ okulárovej hlavicemonokulárna, otočná o 360 stupňov

Typpresvetľovací (biologický) mikroskop a lupa

 

 

BIOLUX NV 20-1280x USB  

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mikroskopy a Lupy
Záruka: 2 roky

Bresser BIOLUX NV

Bresser BIOLUX NV 20-1280x USB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bresser GmbH je nemecký výrobca binokulárnych a monokulárnych ďalekohľadov, hvezdárskych ďalekohľadov či astronomických teleskopov, mikroskopov a lúp, ktorý úspešne pôsobí na európskom trhu od roku 1957 v duchu hesla kvalita za rozumnú cenu

Prírodovedecká optika značky Bresser je veľmi obľúbená medzi detskými aj dospelými bádateľmi a obdivovateľmi prírody a Vesmíru. Pozorovacie spektívy, ďalekohľady na hviezdy a študentské mikroskopy Bresser sú skvelými vyučovacími pomôckami na školách, univerzitných pracoviskách aj v laboratóriách.

Niekedy sa môžete stretnúť aj s nesprávnymi názvami tejto značky ako Breser alebo Breeser, správne je však len BRESSER (číta sa breser).