Mikroskop Omegon BinoView binocular 40-1000x

Kód: 33128
Tip
Značka: Omegon
ZADARMOZADARMO
11083 mikroskop omegon binoview binocular 40 1000x
€385 €320,83 bez DPH
Skladom

Mikroskop Omegon BinoView binocular 40-1000x, je určený náročným zákazníkom, pre študentov vysokých škôl a profesionálne využitie.

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

 Mikroskop Omegon BinoView binocular 40-1000x 

Mikroskop Omegon BinoView binocular 40-1000x, je určený náročným zákazníkom, pre študentov vysokých škôl a profesionálne využitie. Jeho využitie je možné aj v komerčnej sfére. Ale aj amatérski bádatelia si prídu na svoje. Mikroskop je dodávaný mnohým vzdelávacím inštitúciám. Už na prvý pohľad má niekoľko výhod. Vzorku môžete pozorovať oboma očami - poskytuje Vám binokulárny pohľad dvoma okulármi s veľkým zorným poľom. Mikroskop môžete zamerať s jemnou mechanikou a milimetrovým meradlom. Má mechanický stolík s noni a jemné nastavenie vo 2 osiach, čo znamená, že na veľkom pódiu s cca 130x130mm, môžu byť umiestnené vzorky-prípravky a sú vedené cez pružinu v polohe. Vďaka jemnej mechanike môžete upraviť svoj predmet.

Mikroskop je vybavený veľkým zväčšením v rozsahu 40 - až 1000 - krát. Výberom požadovaného cieľa s revolverovými hlavami, aby poskytol jednoduché, rýchle, najbližšie vyššie zväčšenie. Mikroskop je vybavený suspenziami troch zo štyroch šošoviek. Čo zabraňuje poškodeniu, ak by ste sa náhodou dotkli vzorky. Pri 1000 - násobnom zväčšení, mikroskop má olejový uzáver na ponorenie šošovky. Vďaka tomu dosiahnete jasné, vysoko kontrastné pozorovanie. Pre úplne uvoľnené pozorovanie pozeráte oboma očami. S dvoma očami môžete teraz vidieť objekt väčší a pohodlnejším spôsobom. Kompenzácia dioptrickej korekcie je samozrejme nastaviteľná. Vďaka kompfortableru je binokulárny mikroskop otočný o 360 °. Takže sa môžete pozerať zo všetkých smerov ľahko. Na oboch stranách mikroskopu nájdete zaostrovaciu mechaniku. Ak chcete nastaviť presnú ostrosť aj pri vysokom zväčšení, urobíte to pomocou jemného nastavovacieho gombíka, takmer na milimeter. S poľnou clonou je možné skryť vzorky nahor alebo nadol. Tým, že kombinuje svetelné lúče, môžu byť videné na vyžiadanie oveľa podrobnejšie, pretože kontrast zvyšuje enormne. Mikroskop disponuje Wide -field okulármi a vysoko kvalitnými objektívmi. Dva WF10x okuláre poskytujú veľké zorné pole. Mikroskop má vyspelé a veľmi jasné LED osvetlenie, pretože pri 1000 - násobnom zväčšení je potrebné mať veľa svetla. Prípravky sú biele a tak je pripravený neutrálne. Požadovaný jas nastavíme pomocou sady stmievačov plynule z pozície 1-8 .

 
Technické parametre: 


Zväčšenie: 1000 x ( 40 x, 100 x, 400 x, 1000 x)
Mierka: 4,10,40,100
Okulár: 10 ( širokouhlý okulár )
Typ objektívu: Achromatický
Napájanie: napájacia zástrčka
Informácie o držaní tela: 30 ° šikmé zobrazenie, 360 ° otočná hlava
Zaostrovanie: hrubé a jemné pohyby
Držiak filtra: áno
Farba: čierna - biela
Vhodné: od 12 rokov
Dĺžka ( mm ): 280
Šírka ( mm ): 360
Výška ( mm ): 175
Hmotnosť ( g ): 3800
Záruka: 24 mesiacov

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mikroskopy a Lupy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: