Batéria Omegon Power Tank, 7Ah/12 V

Kód: 33241
€148 €123,33 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

 

Batéria Omegon Power Tank, 7Ah/12 V

 

Batéria Omegon Power Tank 7Ah/12V predstavuje prenosné napájanie teleskopu. Je to užitočná pomôcka na pozorovacích miestach napr. hlboko v prírode, kde nie je žiadna elektrina. To vám umožní vziať si ďalekohľad kamkoľvek a pozorovať oblohu z jej najlepších stránok.

Táto batéria je vhodná pre všetky ďalekohľady s montážou GoTo so sledovaním 12V motormi. Umiestnite batériu vedľa vášho teleskopu, pripojte napájací kábel k teleskopu a zapaľovaču v nádrži a váš teleskop bude fungovať po mnoho hodín.

Vďaka vybaveniu štyrmi rôznymi LED svetlami budete vždy informovaní o stave výkonnosti vašej batérie. Ak svieti zelená LED, ukazuje, že batéria je pripravená na použitie. Žltá LED sa rozsvieti, keď batéria potrebuje nabíjanie. Je dodávaná so sieťovým adaptérom, ktorý je súčasťou pre opakované nabíjanie zo zásuvky. 

Disponuje šikovným svetlom pre montáž a demontáž teleskopu. Jasná lampa, pomocou asi 30 LED, je k dispozícii pre pomoc pri montáži a demontáži teleskopu. Ďalšia červená lampa je tiež k dispozícii, keď pozorujeme. Má dva 12V výstupné porty do zapaľovača.Má aj 3V / 6V / 9V ďalšie výstupy pre príslušenstvo.Disponuje aj prepojovacím káblom pre SkyWatcher a Bushnell ďalekohľady. Je vybaená aj popruhom pre jednoduchú prepravu a  AC adaptérom pre nabíjanie batérie.

 

 

Technické parametre:

 

Typ pohonu: Tank
Kapacita: 7
Vstupné napätie: 220
Výstupné napätie: 3, 6, 9, 12
Špeciálne vlastnosti:
Indikátor nabitia batérie: áno
Ochrana proti vybitiu: áno 
Stabilizovaný: áno
Ochrana proti skratu: áno

 

Ochrana proti preťaženiu:áno
Všeobecné:
Farba: čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: