Ďalekohľad ATN BINOX 4T 640 2.5-25X s termovíziou

Kód: ATN4T640
Novinka Tip
€3 990 €3 325 bez DPH
Skladom

Inteligentný HD termálny ďalekohľad s laserovým diaľkomerom

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

ATN BINOX 4T 640 2,5-25X

Inteligentný HD termálny ďalekohľad s laserovým diaľkomerom. Integrovali sme laserový diaľkomer, takže teraz máte dokonalý balík ďalekohľadu, ktorý má všetko, čo chcete. Nielen, že máte možnosť vidieť deň aj noc na dosah ruky, ale teraz máte možnosť umiestniť svoj cieľ s absolútnou presnosťou, aby ste zadržali drogy alebo viete, ako ďaleko musíte prejsť k ďalšiemu bodu na trase. 

ULTRA NÍZKA SPOTREBA ENERGIE Nová interná lítium-iónová batéria vám umožní loviť neskoro do večera alebo do skorých ranných hodín s neuveriteľnou výdržou 16+ hodín. Ušetríte peniaze za nákup viacerých opakovane použiteľných alebo jednorazových batérií.

VSTAVANÝ IR ŽIARIČ Pre chvíle, keď máte priateľov alebo členov tímu s nočným videním, ktorí potrebujú pomoc pri pohľade na správne miesto, aby videli cieľ.

DVOJITÝ STREAM VIDEA Pýtali ste sa a my sme počúvali. Obsidian IV Dual Core T nielen streamuje video v HD rozlíšení, ale dokáže súčasne nahrávať na SD kartu vo vnútri.  

BALISTICKÁ VÝMENA INFORMÁCIÍ Technológia BIX (Ballistic Information Exchange) umožňuje zariadeniam ATN SMART HD komunikovať a vymieňať si informácie. BIX je vyvrcholením rokov výskumu a vývoja. Táto technológia umožňuje našim systémom komunikovať medzi sebou a vymieňať si cenné informácie; aby sa uľahčilo riešenie streľby eliminujúce zdržanie. Naša technológia BIX Tech sa jednoducho spáruje a je nezávislá od akejkoľvek aplikácie, takže sa nemusíte spoliehať na ďalšie vybavenie. Alebo ak nemáte ďalekohľad ATN SMART HD, BIX poskytuje rovnaké možnosti ako tradičné sklenené ďalekohľady s pomocou našej aplikácie Laser Ballistics.

ATN RADAR SPOLOČENSKÝ SPÔSOB LOVU Hru je možné označiť laserovým zariadením s podporou ATN a poloha cieľa sa automaticky zobrazí na prekryvnej mape vo vašom telefóne a zariadení pripojenom k ​​ATN. Jednotlivci používajúci zariadenia ATN Smart uvidia vo svojom zornom poli mini radar poskytujúci relatívny smer a dosah k označenému cieľu. 

VIDEO ZÁZNAM Zaznamenajte a zdieľajte svoje momenty stlačením tlačidla. Video súbory uložené na internej micro SD karte. 

LASEROVÝ DIAĽKOMER 1000 R/M  VZDIALENOSŤ K CIEĽU VO DNE ALEBO V NOCI Ďalšou funkciou je integrovaný laserový diaľkomer. Získavate tak možnosť dosahovať ciele s najvyššou presnosťou. Presnosť diaľkomera je ± 1 meter.

  • Najinovatívnejšie technológie
  • Vstavaný laserový diaľkomer
  • Dokonalá presnosť merania
  • Kompatibilita s iOS a Android zariadeniami
  • Veľká výdrž batérie
  • Dvojité jadro

Trh v oblasti ďalekohľadov s nočným videním od svetovo uznávanej spoločnosti ATN sa rozrastá o ďalší, vysokokvalitný model binokulárneho zariadenia. Nie je to však len klasický pozorovací ďalekohľad.Disponuje veľkým množstvom funkcií a možností sledovania, ktoré vyniknú počas každého lovu. Už nikdy viac to nebude len pozorovanie. Stane sa z neho unikátna scenéria obrazov. 

Medzi všetky zabudované funkcie patrí možnosť nahrávania video záznamu. Jednoduchým stlačením tlačidla sa spustí nahrávanie, ktoré sa následne uloží na vnútornú mikro SD kartu. Všetky videozáznamy môžete neskôr doma zdieľať s priateľmi a rodinou.

Video DUAL STREAM -  obsidian IV Dual Core T neumožňuje len streamovanie videa v HD rozlíšení, ale taktiež aj nahrávať záznamy na SD kartu.

Balistická výmena informácií BIX (Ballistic Information Exchange) – predstavuje technológiu, ktorá poskytuje zariadeniam ATN SMART HD komunikovať medzi sebou a vymieňať si informácie. Táto technológia je vyvrcholenie dlhoročných výskumov a vývoja zariadení. Párovanie technológie je jednoduché a nezávislé v akejkoľvek aplikácií. BIX poskytuje rovnaké možnosti ako ATN SMART HD  pomocou aplikácie Laser Ballistics.

Trh v oblasti ďalekohľadov s nočným videním od svetovo uznávanej spoločnosti ATN sa rozrastá o ďalší, vysokokvalitný model binokulárneho zariadenia. Nie je to však len klasický pozorovací ďalekohľad.Disponuje veľkým množstvom funkcií a možností sledovania, ktoré vyniknú počas každého lovu. Už nikdy viac to nebude len pozorovanie. Stane sa z neho unikátna scenéria obrazov. Medzi všetky zabudované funkcie patrí možnosť nahrávania video záznamu. Jednoduchým stlačením tlačidla sa spustí nahrávanie, ktoré sa následne uloží na vnútornú mikro SD kartu. Všetky videozáznamy môžete neskôr doma zdieľať s priateľmi a rodinou.

Video DUAL STREAM -  obsidian IV Dual Core T neumožňuje len streamovanie videa v HD rozlíšení, ale taktiež aj nahrávať záznamy na SD kartu.

ATN RADAR – ide o sociálny spôsob lovu, kedy ho je možné označiť laserovým zariadením s podporou ATN. Poloha cieľa sa zobrazuje automaticky na prekrývaní mapy vo vašom smartfóne alebo v inom zariadení, ktoré je pripojené k BinoXu ATN. Každému jednotlivcovi, využívajúcemu zariadenia ATN sa v zornom poli zobrazí takzvaný mini radar. Ten poskytuje relatívny smer a dosah označeného cieľa.

IR iluminátor – zabudovaný v zariadení pre prípad, že vaši priatelia na love potrebujú pomôcť s detekciou nájdenia správneho miesta, kde sa cieľ nachádza. 

Parametre produktu:

Senzor: Gen 4 640x480, 60Hz, <25 mK
Zväčšenie: 2.5-25x
Zorné pole: 12.5°x9.7°
Rozlíšenie displeja: 1280x720x2
Interpupilárny rozsah nastavenia: 60-70 mm
Očný reliéf: 10-30 mm
Rozsah zaostrenia: 10 - nekonečno
Laserový diaľkomer: áno
Presnosť: ± 1 m
Rozsah: 5 – 1000 m
Rozlíšenie záznamu videa: 1280x960 @ 60 fps
Hodnotenie IP: odolnosť voči poveternostným podmienkam
Nabíjanie: USB, typ C
Wi-Fi – streamovanie, galéria a ovládanie: iOS a Android
Bluetooth: áno
3D magnetometer: áno
E-barometer: áno
3D akcelometer: áno
3D gyroskop: áno
Inteligentný diaľkomer: áno
E-kompas: áno
Plynulé priblíženie: áno
Mikrofón: áno
Micro SD karta: 4 až 64 GB
Výdrž batérie (Li-ion): 16+ hodín
Detekčný dosah človeka: 1950 m
Dosah ľudského rozpoznávania: 800 m
Rozsah identifikácie človeka: 475 m
Rozmery: 240 x 128 x 67 mm
Hmotnosť: 1,12 kg

ATN BINOX 4T

ATN BINOX 4T 640 2.5-25X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: