DDoptics Kolibri 8x42 zelený

Kód: 441920842
€285 €237,50 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

 

DDoptics Kolibri 8x42 zelený

 

 

  •  
  • Výborný pomer cena - výkon
  • malý dizajn
  • ostrom kontraste

 

 

Malé ďalekohľady 8x42 - kolibrík ďalekohľady
Lacná, jednoduchá, elegantná s veľkými obrazovými vlastnosťami. Streche -Fernglas Hummingbird 8x42 sa teší veľkej obľube na dovolenku výlety alebo výlety. Lovu, pozorovanie vtákov a milovníci prírody ocenia najmä v súmraku Tento svetlý a ľahkých ďalekohľadom s jeho jasný obraz s vysokým kontrastom a reflexie bez reprodukciu obrazu a veľkorysým zorným poľom 126m.

 

 

Univerzálny ďalekohľad - kolibrík 8x42
Tieto ďalekohľad s 8x zväčšením je ideálny pre dlhé vzdialenosti - vo dne aj za zlých svetelných podmienok. Koncový žiak 5,3 mm je v rozsahu, ktorý ešte umožňuje neunavujúci pozorovanie. S jedinečným pre tohto predstavenia triedy perie hmotnosti len 650 gramov, malé rozmery 138/127/54 mm, veľký pre ďalekohľad tohto typu zorné pole 126m a krátkodobé Najkratšia vzdialenosť zaostrenia (2 m), možnosti sú takmer neobmedzené - pre lov v lesoch, poliach a horách na pripomienky vo svete vtákov, kvetín a hmyzu.

 

Jasný a kontrastný ďalekohľad s 8x zväčšením
Korekcia komplex fáza strešné hranola pre brilantné, pravda-farebné, vysoko kontrastné obrazy. V mesačné alebo protisvetle ťažko efektu rozptýleného svetla dochádza. H7 FMC kompenzácie zaručuje iba impozantný jas obrazu a vysokú odrazu bez ostrosť obrazu v okrajovej oblasti zorného poľa.

 

Vodotesné ďalekohľady, anti-hmla a zameranie od 2m
Zameriavajúce sa pracuje pri Hummingbird 10x42 mať skutočný vnútorný zaostrovanie. Už z rozmedzí od 2 m do objektu, môžu byť detekované ostré. To funguje aj v silnom daždi, ktorý nie je nebezpečný ďalekohľad. Plniace dusíka, zaisťuje, že je kolibrík 8x42 úplne vodotesný a proti zahmlievaniu.

 

Plné zorné pole pri použití okuliarov
Hummingbird 8x42 má očnice vyrobené z nezničiteľného ľahkého kovu. Tento zaťahovacia očnice umožňujú, aby užívateľa okuliarov prísť do plného prospechu celé zorné pole. Pravého okuláru je ľahko nastaviteľná korekcia dioptrií.

 

Odporúčané použitie
Kolibrík 8x42 ponúka v porovnaní s jeho náprotivkom s zväčšenie 10x, na Kolibir 10x42, podstatne väčšie zorné pole 126 m. Zvlášť, keď ide o jasne hovorí Wild Tento binokulárne je z dôvodu jasný obraz s vysokým kontrastom a reflexie bez reprodukciu obrazu a hmotnosti je ideálna nízke pre širokú škálu loveckých misií deň a za súmraku. Optická kvalita, detail a jas v milovníkov ponuka imaging prírody, peších turistov a živočíšnych pozorovateľov vynikajúce zobrazenie. Vzhľadom na rozsah takmer prispôsobenie a širokým zorným poľom z týchto prístrojov je tiež populárne s pozorovateľmi vtákov a pozorovateľov hmyzu.

Dodatočné parametre

Kategória: DDoptics
Záruka: 30 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: