Minelab oslavuje 35 rokov

Od roku 1984, kedy vďaka Bruce Candymu firma vnikla, ušiel Minelab poriadny kus cesty. Už od svojho založenia sa vždy sústredil predovšetkým na vývoj nových technológií a posúvanie ľudského poznania v tejto oblasti. Na tom jednoznačne nesie svoj podiel práve zakladateľ spoločnosti Bruce Candy, ktorý bol profesionálne inovatívny fyzik a nikdy ho nebavilo ísť rovnakou vyšliapanou cestičkou. Aj vďaka tomu Minelab začal používať multifrekvenčné technológie už od začiatku 90 rokov av súčasnosti vlastní obrovské množstvo patentov naprieč celým odborom.

V súčasnosti v spoločnosti pracuje takmer 100 inžinierov, ktorí vždy pracujú na viacerých projektoch naraz. Minelab si zakladá na tom, že všetky prístroje, ktoré púšťajú na trh, sú nielen skvelými detektormi, ale sú tiež dokonale odladené. Na testovaní sa podieľa po celom svete niekoľko skupín, z ktorých raz je aj naša partia na LP, ktorá sa podieľala napríklad na predvýrobnom testovaní detektorov Equinox 900 a Manticore, vývoji hĺbkového režimu DP atď.

Minelab dnes podniká v 150 krajinách sveta a je to svetová jednotka ako v detektoroch kovov tak vo vývoji technológii v obore a to už po dlhý rad rokov.

Lovecpokladu.cz je hrdý na to, že už takmer 17 rokov môžeme spoločnosť Minelab reprezentovať v Českej a Slovenskej republike a zároveň vykonávame servis ako pre zákazníkov od nás, tak aj pre väčšinu krajín Európskej únie.

V rámci 35 rokov výročia Minelabu, sú k dispozícii tieto 4 nasledujúce sety. Predovšetkým Manticore s 15“ cievkou v hodnote takmer 10 000 Kč zadarmo, je myslíme veľmi dôstojný darček. :)

Detektor kovov Minelab Manticore hĺbkový set

V cene detektora je zadarmo hĺbková cievka 15" 
Odkaz na detektor: Minelab Manticore hĺbkový set

Detektor kovov Minelab Manticore

V cene detektora je zadarmo je vyhľadávací detektor Minelab Pro Find 40 
Odkaz na detektor: Minelab Manticore

Detektor kovov Minelab Equinox 900 hĺbkový set

V cene detektora je zadarmo hĺbková cievka 15" 
Odkaz na detektor: Minelab Equinox 900 hĺbkový set

Detektor kovov Equinox 900

V cene detektora je zadarmo je dohľadávací detektor Minelab Pro Find 40 
Odkaz na detektor: Detektor kovov Minelab Equinox 900

Všetky detektory kovov Minelab nájdete tu: Detektory kovov Minelab