BioLite SolarPanel 10+

Kód: BL18
Akcia
Značka: BioLite
€119 –42 %
SolarPanel10 1 1024x1024
€119 –42 % €69 €57,50 bez DPH
Skladom

BioLite SolarPanel 10+ je konštrukčne veľmi múdro navrhnutá pomôcka, ktorá po rozložení disponuje dvojnásobnou funkčnou plochou, než tou, čo dosahuje v transportných rozmeroch. Pohodlne ju zbalíte do batohu aj s integrovanou veľkokapacitnou batériou 

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

BioLite SolarPanel 10+ 

Pohybujete sa často v prírode, bez toho aby ste mali  niekoľko dní prístup k elektrine? Energiu máte pritom priamo nad hlavou a preto je riešením solárna nabíjačka, ktorá ju vie využiť. BioLite SolarPanel 10+ je konštrukčne veľmi múdro navrhnutá pomôcka, ktorá po rozložení disponuje dvojnásobnou funkčnou plochou, než tou, čo dosahuje v transportných rozmeroch. Pohodlne ju zbalíte do batohu aj s integrovanou veľkokapacitnou batériou 

Kľúčové vlastnosti BioLite SolarPanel 10+
  • Kompaktné transportné rozmery a nízka hmotnosť
  • Skvelá rozkladacia konštrukcia
  • Integrovaná batéria
  • Nastaviteľný stojan
  • Slnečné hodiny
  • Vodoodolné prevedenie
Inteligentné pomôcky pre efektívne použitie

Solárna nabíjačka BioLite SolarPanel 10+ je vybavená vlastným stojanom, ktorý môžete nastavovať v rozmedzí až 360° a postaviť ju tak prakticky kdekoľvek. Ďalšou výbornou pomôckou sú malé slnečné hodiny, vďaka ktorým nájdete ideálny uhol dopadu lúčov a tým využijete slnečného potenciálu najefektívnejšie ako to ide.


Parametre a špecifikácia 
BioLite SolarPanel 10+

Rozmery: 258 × 208 × 24 mm
Hmotnosť: 550 g
Vodoodolnosť: IPX4
Rozhranie: micro USB
Integrovaná batéria: 3 000 mAh
Výstupný výkon na plnom slnku: 10 W
Doba nabitia telefónu: cca 1 h
Doba nabitia tabletu: cca 1,5 h
Doba nabitia outdoorovej mini kamerky: cca 0,5 h

 

 

BioLite SolarPanel 10+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BioLite má za cieľ priniesť Energy Everywhere™ s revolučnými produktmi, ktoré menia spôsob, akým varíme, nabíjame a osvetlujeme naše životy mimo siete. Sme tým inžinierov a dizajnérov, operátorov a analytikov, rozprávačov a evangelistov, ktorí veria, že pokročilé technológie postavené na udržateľných obchodných praktikách majú veľmi zmeniť svet. Náš jedinečný obchodný model Parallel Innovation spája potreby rodín žijúcich v energetickej chudobe s vášňou outdoorových nadšencov, ktorí posúvajú hranice života venku a na cestách. 

Naši zakladatelia, Jonathan a Alec, sa stretli v Smart Design v New Yorku, kde sa rýchlo spojili so zájmom o udržateľný dizajn. Alec, frustrovaný tím, že takmer všetky účinné kempingové kachle vyžadujú fosílne palivá, dostal nápad na kachle na drevo schopné využívať vlastnú tepelnú energiu na zlepšenie spaľovania. Jonathan, vášnivý táborník, rýchlo preniesol svoje inžinierske vzdelanie na stôl a obaja začali proces návrhu. Nespočetné množstvo nocí, víkendov a prototypov neskôr sa  zrodil BioLite CampStove  : prenosný sporák na biomasu, ktorý využíval termoelektriku na vytvorenie bezdymového ohňa pri nabíjaní osobných zariadení.