DDoptics 8x42 EDX-HR

Kód: 440100009
€1 249 €1 040,83 bez DPH
do 4 dní

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

 

DDoptics 8x42 EDX-HR 

 

 

 • Vylepšený prenos svetla a jas
 • Displej s vysokým rozlíšením (HR)
 • Prirodzený systém farieb
 • Veľké hranoly Schmidt-Pechan
 • Ergonomické očnice EDX
 • Zorné pole 132 m
 • Odliatok z horčíka
 • Malý most z jediného mosta

 

Špičkové ďalekohľady EDX-HR (vysoké rozlíšenie)

 

 

Nový DDoptics EDX-hr (s vysokým rozlíšením)

Objavte úplne nový svet
EDX s vysokým rozlíšením (EDXhr) predstavuje maximálny zážitok z optiky jasných farieb, vysokého rozlíšenia a vizuálnej zrozumiteľnosti, ako aj bezprecedentného jasu obrazu.

Výkon EDXhr sa odráža vo svojom vzhľade
Vybrané dekorácie a materiály sa kombinujú, aby vytvorili harmonickú kombináciu a dali tomuto ďalekohľadu jedinečný a štýlový nádych. Krátkodobý mostík s jediným mostom je nielen príjemným pohľadom, ale umožňuje aj optimálne a bezpečné uchopenie.

Mimoriadne veľké výkonné hranoly Schmidt-Pechan pre fantastický pozorovací zážitok v troch rozmeroch
Priestorové videnie, vizuálny obraz na extrémnom okraji spolu s veľkorysými vizuálnymi poliami (132 m / 115 m) dáva divákovi jedinečný pocit pohybu v strede akcie.

 

Prenos svetla s vrcholovými hodnotami
Fázová korekčná doska PHC 140, novo vyvinutá pre sériu EDXhr, zabraňuje 99% všetkých nežiaducich vlnových optických efektov a tým zabraňuje aj najmenšiemu rozmazaniu. Zrkadlo dielektrickej fázy poskytuje predpoklad pre celkový svetelný prenos až 94 percent. To sa vyznačuje dobrým kontrastom.

 

Úplná kontrastná optika
Rovnako dôležité ako jasnosť vášho ďalekohľadu je pre jasné farby, kontrast je tiež rozhodujúci pre brilantnosť obrazu. Dalekohledy série EDXhr boli špeciálne navrhnuté tak, aby zobrazovali aj tie najmenšie rozdiely v farbe a jasnosti s extrémne rozdielnym kontrastom.
Čo to znamená? Po prvé, rozsah kontrastu ďalekohľadu je definovaný ako oblasť medzi najjasnejšími a najtmavšími miestami. Jas brilantnosti obrazu závisí nielen od rozsahu kontrastu. Dôležité sú aj medzifázové diferenciácie. V závislosti od počtu úrovní diferenciácie sú vaše ďalekohľady schopné prenášať obrazové informácie, a tým dávajú dojem presnosti detailov a vizuálnej jasnosti.

 

Optika redukcie výbojov
Rozptýlené svetlo, ktoré je vytvorené odrazmi v šošovkách a krytom fotoaparátu, je opísané ako rozptýlené svetlo v športovej optike. V prípade ďalekohľadov EDXhr bolo znížené stresové svetlo do takej miery, že efekt pruhu môže byť ťažko generovaný, dokonca aj vtedy, keď je to úmyselne vyvolané. Preto sú obrazovky s čelným bočným mesačným svetlom alebo bočným slnečným žiarením takmer nemožné.
Všetky ďalekohľady DDoptics sú vybavené systémom, ktorý zabraňuje rozptýleniu svetla. Dalekohledy EDXhr sú však najpokročilejšie.

 

Smer otáčania zaostrovacieho kolieska
Dalekohledy EDXhr a EDX Fieldstar sa zameriavajú od blízka až ďaleko otáčaním v smere hodinových ručičiek. Pripojili sme sa k smeru "veľkých troch poskytovateľov", aby sme sa vyhli problémom zvyku. To však nevedie k technickej výhode.

 

Funkcia určuje dizajn
Dokonalosť nie je možná. Či sú vaše poľovnícke ďalekohľady vo vašich rukách, pohľad cez ďalekohľady okamžite inšpiroval a mechaniky presvedčivé, viete po niekoľkých sekundách praktických skúseností. Hrany, ktoré sa používajú na vystuženie, výrazne zlepšia priľnavosť a zabezpečia dokonalé držanie aj počas vlhkého počasia. Jednoduchosť pohybu a presnosť zaostrovacieho kolieska by mala presvedčiť profesionálneho ornitologa. Funkcia "Inteligentné zaostrovanie" s automatickým zaostrením je určená pre rozsah zaostrenia od 50 m do nekonečna (od 60 m pri 10 x 42), v rámci ktorých nie je potrebné znova nastaviť.

 

Robustnosť pre celý lovecký život
Dalekohledy DDoptics sú podrobené bezohľadným testom vytvrdzovania. Od polárneho za studena až po teploty tesne pod bodom varu, vrátane tropickej vlhkosti a vodných kúpeľov. Aby bol váš ďalekohľad vždy pripravený na použitie v akomkoľvek prostredí.
Dalekohledy EDXhr sú vyrobené z horčíka (odlievaného pod tlakom) a tiež z duralu (opotrebované diely) a sú preto vybavené na akékoľvek použitie v nepriaznivom prostredí.

 

Otočné kovové okuliare so štyrmi krokmi
Obaja užívatelia okuliarov a nositelia okuliarov môžu prispôsobiť optimálnu vzdialenosť od oka k okulárnemu objektívu. Nezničiteľné očnice z duralu chránia okuláre optimálne a môžu sa úplne odstrániť zaskrutkovaním okulárov

 

 

doplňujúce informácie

 

všeobecne
Hmotnosť 815 g
Dodacia lehota 2-3 dni


Technické detaily
Hmotnosť 820 g
Zväčšenie 8 x
Cieľ Ø v mm 42 mm
Výstupná pupila Ø v mm 5,25 mm
Zorné pole 1000 m 132 m
Zorné pole 1094yd Nie
Uhol pohľadu (°) 7,5 stupňov (º)
Očitý svedok TwistUp metal
Typ hranola Schmidt Pechan
Hranoly zrkadlové dielektrické 72s
Povlak objektívu DDlucid
Raindefender RNP kompenzované
Okulár: šošovky / skupiny 6/4
Objektív: šošovky / skupiny 4/3
Materiál puzdra horčíkovej
telo výstuž guma
Vzdialenosť oka okulár v mm 18,5 mm
Okulár okulára Áno
Približne od 1,55 m
Dioptrickej korekcie doľava
Kompenzácia dioptrií +/- 4
Intenzita svetla 27.56
Daemmerungszahl 18.3
Dusík naplnený Yes
Vodotesnosť (hĺbka / min.) 3 m
Rozmery h / h / t v mm 156x127-111x52 mm


dodávka
Remienok z Niggeloh 1 kus
Fernglastasche 1 kusy
Ochranné kryty šošovky 1 pár
Ochranné uzávery okulára 1 kus
Utierka na čistenie 1 kus

 

 

 • ddoptics-fernglas-edx-hr.png
 • edxhrfront_1.jpg
 • edxhr-rueck_1.jpg

Dodatočné parametre

Kategória: DDoptics
Záruka: 30 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: