DDoptics Kolibri 8x42 Gen3 | zelená

Kód: 20091
Novinka
Značka: DDoptics
ZADARMOZADARMO
DDoptics Fernglas Kolibri 8x42 600x600
€285 €237,50 bez DPH
Skladom

Ďalekohľad DDoptics Kolibri 8x42 Gen3 je veľmi obľúbený aj u ornitológov a pozorovateľov hmyzu.

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Informácie o produkte "Ďalekohľad DDoptics | Kolibri 8x42 | Gen3 | zelený"

  • dobrý pomer ceny a výkonu
  • malý dizajn s novým tenkým mostíkom
  • vysoký kontrast
  • Zorné pole 126 m
  • Kompenzácia HDX-FMC
  • Nastavovanie dioptrií, zaostrovacie koliesko a očná miska z kovu
  • je dodávaný s ďalekohľadom, popruhom Niggeloh a ochrannými krytkami objektívu a okuláru
  • 30 ročná záruka

Všestranný ďalekohľad - Kolibri 8x42
Tieto ďalekohľady s 8 -násobným zväčšením sú ideálne na dlhé vzdialenosti - cez deň a za zlých svetelných podmienok. Výstupná pupila 5,3 mm je v oblasti, ktorá stále umožňuje pozorovanie bez únavy. Vďaka hmotnosti peria iba 615 g je možné malé rozmery 142/130/49 mm, zorné pole 126 m, ktoré je pri ďalekohľadoch tohto typu veľké, a krátkom dosahu (2,5 m). použitie je takmer neobmedzené - od lovu v lesoch, poliach a horách až po pozorovanie sveta vtákov, kvetov a hmyzu.

Nová generácia
generácie 3 prichádza nielen s novým dizajnom s tenkým mostíkom, ale aj s vylepšeným vzhľadom. Okrem úplne prepracovanej a vylepšenej optiky sa teraz používa aj povlak HDX-FMC. Všetky pohyblivé časti tohto modelu, ako napríklad zadný pohľad, zaostrovacie koliesko a očnica, sú navyše vyrobené z pevného ľahkého kovu. V porovnaní s predchodcom sa hmotnosť 3. generácie znížila o takmer 40 g.

Jasný a vysoko kontrastný ďalekohľad s 8-násobným zväčšením.
Prepracovaná fázová korekcia systému hranolov strechy zaisťuje brilantné, verné farby a vysoko kontrastné obrázky. Pri mesačnom alebo protisvetle nie sú takmer žiadne rozptýlené svetelné efekty. Povrchová úprava HDX-FMC použitá v generácii 3 zaručuje okrem pôsobivého jasu obrazu ešte vyššiu a viac reflexnú ostrosť obrazu až po okraj zorného poľa.

Vodotesný ďalekohľad bez zahmlievania a zaostrovania od 2,5 m.
Kolibri 8x42 zaostruje pomocou skutočného vnútorného zaostrovania. Objekt je možné ostro zachytiť z dosahu 2,5 m. Funguje to aj v najsilnejšom daždi, ktorý nie je pre ďalekohľad nebezpečný. Dusíková výplň zaisťuje, že Kolibri 8x42 je úplne vodotesný a bez hmly.

Kompletné zorné pole pre nositeľov okuliarov
Kolibri 8x42 má očnice s uzamykaním Z vyrobené z nezničiteľného ľahkého kovu. Tieto zaťahovacie očnice umožňujú nositeľom okuliarov naplno si vychutnať celé zorné pole. Jednoducho nastaviteľná kompenzácia dioptrií je umiestnená na pravom okulári.


Odporúčané použitie Kolibri 8x42 ponúka výrazne väčšie zorné pole 126 m v porovnaní so svojim náprotivkom Kolibri 10x42. Zvlášť pokiaľ ide o jasne adresnú hru, tieto ďalekohľady sú ideálne kvôli jasnému obrazu s vysokým kontrastom a bez odrazu reprodukcie a ich nízkej hmotnosti pre najrozmanitejšie poľovné činnosti vo dne a za súmraku. Optická kvalita, ostrosť detailov a brilancia na obrazovom displeji ponúkajú milovníkom prírody, turistom a pozorovateľom zvierat ohromujúci vizuálny zážitok. Vzhľadom na úzky rozsah nastavenia a široké zorné pole sú tieto ďalekohľady veľmi obľúbené aj u ornitológov a pozorovateľov hmyzu.

 


 

Dodatočné parametre

Kategória: DDoptics
Záruka: 30 ročná záruka

DDoptics Ďalekohľady

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: