DETEKTOR KOVOV GARRETT AT GOLD S CIEVKOU 5"X 8" (14X20CM) A SLÚCHADLAMI MASTER SOUND

Kód: 1140680
ZADARMOZADARMO
2323 detektor kovov garrett at gold s cievkou 5 x 8 14x20cm a sluchadlami master sound
€874 €728,33 bez DPH
Skladom

DETEKTOR KOVOV GARRETT AT GOLD S CIEVKOU 5"X 8" (14X20CM) A SLÚCHADLAMI MASTER SOUND

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

DETEKTOR KOVOV GARRETT AT GOLD S CIEVKOU 5"X 8" (14X20CM) A SLÚCHADLAMI MASTER SOUND

 

 

Detektor AT GOLD s cievkou "5x 8" (14x20cm) PROformance DD a slúchadlami Master sound. Ďalší špecificky pojatý detektor v modelovej rade Garrett AT. Po dlhoročných skúsenostiach, poznatkoch v oblasti vývoja detektorov kovov a novej technológii vznikol detektor nie len pre špecializované hľadanie, ale i pre každodenné bežné hľadanie vo všetkých terénnych podmienkach, i pod vodnou hladinou. Detektor kovov Garrett AT Gold je primárne určený pre hľadanie kovov tej najvyššej rýdzosti. Je vhodný i pre každodenné hľadanie ostatných farebných kovov a zliatin. Technologicky je prístroj príbuzný s modelom AT Pro, od ktorého sa líši vyššou frekvenciou (18KHz ) a kratšou dobou obnovy signálu na cieľ, čo je zárukou veľmi dobrej separácie nechcených a chcených cieľov v železom, rudami a oxidmi kovov zamorených lokalitách.

Použitie novej technológie zaručuje väčšiu stabilitu a odolnosť proti vonkajšiemu rušeniu a hlavne hlbší dosah a citlivosť. Preto má tento model konštrukčne novú základnú hľadaciu cievku. Hľadacia cievka je však pre ostatné modely AT odporučená iba ako doplnková!

Tak ako u všetkých modelov i u Garrett AT Gold je zachovaná vývojová filozofia výrobcu, prehľadnosť displeja a jednotlačítkové ovládanie funkcií. Tento detektor kovov disponuje tlačítkami pre automatické a manuálne odladenie pôdy, tlačítkami pre nastavenie prahového tónu a hľadacej frekvencie.

Tak, ako predchádzajúci model je vybavený tlačítkom na zvýraznenie prítomnosti železa a dvojtlačítkom v 40 krokoch plnej železnej diskriminácie. Nechýba ani tlačítko pre veľmi kvalitné dohľadania cieľa. Grafický displej je prehľadný a ukazuje aktuálne všetky informácie nastavenia prístroja a stavu batérií a predpokladanej hĺbke snímaného cieľa.

Veľkým prínosom pre identifikáciu cieľa je zavedenie proporcionálnej zvukovej signalizácie, ktorá dĺžkou tónu akusticky veľmi dobre signalizuje reálnu veľkosť, vodivosť a hĺbku cievkou detekovaného cieľa.

AT Gold je štandardne vybavený tyčami so zámkami a predĺženou lakťovou opierkou pre lepšie vyváženie pri manipulácii s prístrojom. Pri váhe 1,4 Kg v operačnej zostave sa radí medzi ľahšie detektory.

 

Cena s DPH: 759 EUR

recyklačný poplatok vo výške 0,07 EUR je už započítaný v cene produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: