DETEKTOR KOVOV GARRETT AT PRO INTERNATIONAL S CIEVKOU 22X28 CM (8.5 X 11") PROFORMANCE DD

Kód: 1140560
ZADARMOZADARMO
GARRETT AT PRO INTERNATIONAL S CIEVKOU
€796,40 €663,67 bez DPH
Skladom

Detektor kovov AT PRO International s cievkou 22 x 28 cm (8.5 x 11") PROformance DD

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

DETEKTOR KOVOV GARRETT AT PRO INTERNATIONAL S CIEVKOU 22X28 CM (8.5 X 11") PROFORMANCE DD

Dlho očakávaná novinka od Garretta! Patentovaná revolučná technológia integrovaná do jedného detektora. Vylepšený, intuitívne ovládateľný čelný panel, duálna detekcia cieľa a hlavne novo vyvinutá 2D cievka presne naladená na detektor.
Dlho očakávaná novinka od Garretta! Univerzálny detektor určený pre hľadanie na suchej zemi, v snehu, v horách, na vlhkých miestach, a dokonca i pod vodou do maximálnej hĺbky 2 metre !!! Detektor, ktorému nevadí sneh ani dážď, ani kvapkajúca alebo tečúca voda, ani krátkodobý ponor do sladkej alebo slané vody! Vysoká hľadacia frekvencia, unikátne procesorové riadenie, imitujúcu multifrekvenčnú technológiu poskytuje vysoký hĺbkový dosah a vysokú citlivosť.

Spojenie dvoch typov detektorov (pohybový a bezpohybový režim) poznáme z profesionálnej GTI 2500 znamená vysoký komfort hľadania. Samozrejme, že u tohoto detektora nechýba prospektorský režim, plná notch diskriminácia, oddelené nastavenie diskriminácia pre železo a farebný kov, nastavenie frekvencie v 4 rozsahoch a hlavne: manuálne a automatické nastavenie eliminácie zemných podmienok! A vylepšená akustická signalizácia. Detektor už nie je vyrobený v klasickej žltej farbe, ale v elegantnej čiernej. Displej je prehľadný a ovládanie je jednoduché, intuitívne. Výborná vyváženosť a nulová splývavosť, vrátane tu popísaných vlastností katapultuje tento prístroj veľmi vysoko v pomyselnej kategórii digitálnych hobby detektorov. Záruka: 2 roky

Recyklačný príplatok: 0,16 EUR bez DPH / 0,19 EUR s DPH (Recyklačný príplatok sa pripočítava k cene tovaru)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: