DETEKTOR KOVOV GARRETT AT PRO + PRO-POINTER AT

Kód: 1140564
Akcia Tip
Značka: Garrett
ZADARMOZADARMO
64 detektor kovov garrett at pro pro pointer at
€883,40 €736,17 bez DPH
Skladom

 DETEKTOR KOVOV GARRETT AT PRO + PRO-POINTER AT

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

DETEKTOR KOVOV GARRETT AT PRO + PRO-POINTER AT

Špeciálny balíček dvoch detektorov a krabičky pre vaše nálezy dostupný v akcii . Patentovaná revolučná technológia integrovaná do jedného detektora. Vylepšený, intuitívne ovládateľný čelný panel, duálna detekcia cieľa a hlavne novo vyvinutá 2D cievka presne naladená na detektor.

ŠPECIÁLNA PONUKA, ktorá vám dáva možnosť si zadovážiť detektor z rady AT plus vodeodolný Pro-Pointer AT. Táto kombinácia vám umožní mať obidva detektory bez problémov pod vodou a nelámať si hlavu s oplachovaním po love. Naviac ako darček štýlová krabička pre vaše nálezy.

Čierny elegán – to je detektor kovov Garrett AT PRO International. Univerzálny detektor z prepracovanej rady Garett AT, je zárukou kvality. Detektor vydrží snáď všetky podmienky, ktoré mu počasie môže pripraviť a zvládne i vodu do hĺbky 2m. Pokiaľ se teda zaoberáte týmto krásnym koníčkom a uvažujete nad univerzálne ladeným detektorom – tento je jasná voľba.

Čo detektor kovu Garrett AT PRO dokáže?

Detektor zvládne dážď, sneh, mráz, vodu (sladkú i slanú) do hĺbky 2m a nevadí mu ani sucho :-). Je to veľmi citlivý pomocník – predovšetkým vďaka vysokej hľadacej frekvencii, unikátnemu procesorovému riadeniu, ktoré imituje multifrekvenčné technológie. Spojenie dvoch typov detektorov (pohybový a bezpohybový režim) známej z profesionálnej GTI 2500 znamená vysoký komfort hľadania. Na detektore môžeme nastaviť oddelenú diskrimináciu železo-farebný kov a tiež je možné nastaviť frekvenciu v celkom 4 rozsahoch. Už po ňom túžite?

Detektor disponuje týmito základnými vlastnosťami:

PRO MODE AUDIO Úmerná zvuková odozva a funkcia Tone Roll Audio ponúka oveľa viac informácií o cieli.

HIGH-RESOLUTION IRON DISCRIMINATION™ Poskytuje 40 stupňov rozlíšenia železa - nastaviteľný pomocou tlačidiel a zobrazený ako digitálna číslica pre presné určenie železného cieľa.

FAST TRACK™ GROUND BALANCE Automatická vlastnosť, ktorá umožňuje užívateľovi rýchlo nastaviť zemné vyváženie detektora v blízkosti zmineralizovanej pôdy

GROUND BALANCE (MANUAL) Dovoľuje užívateľovi manuálne nastaviť zemné vyváženie detektora na zníženie vplyvu okolitého zarudnenia a tým k dosiahnutiu lepších výsledkov

GRAPHIC TARGET ANALYZING Graficky identifikuje podľa povrchovej vodivosti kovov, ktorá sa následne zobrazuje ako segmentová časť na displeji. IRON AUDIO™ Dovoľuje uživateľovi počuť nastavenú diskrimináciu železa a zvukovo rozpoznať ploché železné predmety ako napríklad zátky a podložky ktoré je bežne problematické rozpoznať.

DIGITAL TARGET ID Číselná rada od 0 do 99 ukazuje povrchovú vodivosť cieľa pre lepšiu schopnosť rozpoznať cieľ.

ALL TERRAIN Navrhnuté pre použitie v mokrom, vlhkom a prašnom prostredí. Jednotka je odolná proti nepriazni počasia a je potopiteľná do 3m pod hladinu vody.

 ELECTRONIC PINPOINTING Tento bezpohybový mód "všetky kovy" je používaný na přesné dohľadanie nájdeného umiestnenia predmetu v zemi.

ONE-TOUCH TREASURE HUNTING Stlačením jednoho tlačítka detektor zapnete, resetujete do továrneho nastavenia a pripravíte na hľadanie!

Ďalšie vlastnosti a parametry detektora:

 • slúchadlá Garrett MS určené pre Sea Hunter / Infinium a AT Pro International ! (# 2202400)
 • prospektorský režim
 • plná notch diskriminácia
 • vylepšená akustická signalizácia
 • prehľadný displej, intuitívne ovládanie

Balenie obsahuje:

 • # 1140560 Detektor kovov Garrett AT PRO International Patentovanú revolučnú technológiu integrovanú do jednoho detektora. Vylepšený, intuitívne ovládateľný čelný panel, duálnu detekciu cieľa a hlavne novo vyvinutú 2D cievku presne naladenú na detektor.
 • #1140900 Detektor kovov Garrett PRO-POINTER AT Nový ručný dohľadávací detektor, oplývajúci komfortom a prekvapujúci svojimi dispozičnými schopnosťami. Elegantný tvar, nápadito vyriešený uhladzovací nôž, prekvapujúci dosah, viacsmerový záber a ponoriteľný do 6m ( IP68).
 • # 1556100 Kniha OBĽÚBENÉ NÁLEZY Kniha zobrazujúca najlepšie nálezy pomocou detektrov Garrett.
 • # 1627900 BOX NA NÁLEZY Garrett Krabička na uskladnenie drobných nálezov pri hľadaní v teréne. Rozmery 165x95x55 mm.
 • Manuál
 • 4 AA Batérie
 

recyklačný poplatok ve výške EUR je už započítaný  v cene produktu

Dodatočné parametre

Kategória: Garrett detektory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: