Teleskop Bresser MESSIER NT-203/1000 EXOS-2 GOTO Hexafoc
Kód: 4703109
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
na objednávku
Detailné informácie
Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní
Podrobný popis
  • Dodávaný so širokouhlým okulárom Super Plossl.
  • Optický hľadáčik s veľkým zorným poľom uľahčí a urýchli vyhľadávanie objektov.
  • Plne automatizovaný teleskop s ručným ovládaním s viac ako 30.000 objektami v databáze.
Odporúčame do vašej pozornosti aj ďalšie voliteľné príslušenstvo:
Barlow šošovky - pre viacnásobné zvýšenie výsledného zväčšenia
Planetárne a mesačné filtre - pre viditeľne lepší kontrast obrazu plenét a Mesiaca
T-krúžky - fotopríslušenstvo
Motorový pohonáno (v oboch osiach)
Autostar ručný ovládačGoto-kit (viac ako 30.000 objektov v databáze)
Hmotnosť11,2 kg (tubus) + 11,2 kg (statív+montáž)
Hľadáčikoptický 8x50 mm so zámerným krížom
Materiál – hlavné zrkadloparabolické
Montážrovníková EXOS-2 Goto (nosnosť do 13 kg)
Ohnisková vzdialenosť1000 mm
Okulár / okuláreSuper Plossl 26 mm (1,25in, 52°AFOV)
PC okulár kompatibilnýáno (nie je súčasťou dodávky)
Priemer hlavného zrkadla203 mm