Dohľadávačka XP MI-6

Kód: MI-6
€168 €140 bez DPH
Skladom

Prvá inteligentná dohľadávačka! Mimoriadny dosah aj citlivosť. Dva zvukové režimy, vibrácie, 50 stupňov citlivosti, vodotesná do hĺbky 6 metrov.

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Dohľadávačka XP MI-6

Prvá inteligentná dohľadávačka! Mimoriadny dosah aj citlivosť. Dva zvukové režimy, vibrácie, 50 stupňov citlivosti, vodotesná do hĺbky 6 metrov. 

Dohľadávačka nálezov XP MI-6

XP predstavuje MI-6 – prvú inteligentnú dohľadávačku na svete.

Jedná sa o úplne inovatívne funkcie a vlastnosti, ktoré prinášajú nové možnosti využívania dohľadávačky. Plný komfort s využitím všetkých funkcií ponúka majiteľom detektorov XP Deus/ORX, kde MI-6 má jedinečnú vlastnosť a to spárovať dohľadávačku s Deusom/ORX, signály z dohľadávačky potom počúvate priamo do bezdrôtových slúchadiel alebo z reproduktora jednotky. Na hlavnej jednotke potom tiež upravujete pokročilé nastavenia. K dispozícii je tiež funkcia pre vyhľadanie stratenej dohľadávačky atď.

nova-xp-dohledavacka-mi-6-ikony

Dohľadávačka nie je samozrejme určená iba pre majiteľov detektorov XP Deus/ORX. MI-6 môžete používať ako „bežnú" dohľadávačku. Bežnú uvádzame skutočne v úvodzovkách, pretože okrem bežných funkcií prináša MI-6 funkcie, ktoré žiadna iná dohľadávačka na trhu neponúka.

Tí z vás, ktorí sa venujú hľadaniu vo vode či pod vodou ocenia jej vodotesnosť až do hĺbky 6 metrov. Všetky funkcie ovládate iba jedným tlačidlom. K dispozícii sú dva zvukové režimy - PULSE a PITCH, 7 prednastavených programov, veľmi kvalitné otočné puzdro s klipom na opasok doplnené bezpečnostným lankom. Ergonomická rukoväť skvele padne do ruky. Lítiová nabíjacia batéria, ktorá vydrží až 90 hodín prevádzky (pri spojení s Deusom).

U XP mysleli tiež na to, že každému z nás sa môže podariť dohľadávačku stratiť . Je to vec nepríjemná a každého určite zamrzí. Vďaka prepojeniu MI-6 s Deusom/ORX máte ďaleko väčšiu šancu stratenú dohľadávačku nájsť a to aj niekoľko dní po jej strate. Prídete z hľadania a zistíte, že ste dohľadávačku vytrúsili niekde v lese. Stačí sa vrátiť späť do terénu a na hlavnej jednotke Deuse/ORX zapnúť funkciu vyhľadávania stratenej dohľadávačky. Potom už stačí len prejsť približnú trasu, po ktorej ste sa pohybovali a akonáhle sa k priblížite na dostatočnú vzdialenosť tak hlavná jednotka aktivuje na dohľadávačke zvukový alarm a vy len počúvate odkiaľ sa dohľadávačka ozve. Opravu chytré riešenie.

Pri používaní dohľadávačky MI-6 s Deusom/ORX prichádza k slovu anti-interferenčný systém , ktorý zabráni rušeniu dohľadávačky s detektorom. Všetko funguje veľmi dômyselným spôsobom. Vo chvíli kedy zapnete dohľadávačku dôjde k okamžitému "uspaniu" vášho detektora a zvuková signalizácia je prenášaná z dohľadávačky priamo do bezdrôtových slúchadiel. Skvele tak vnímate tóny bez rušenia okolitým hlukom. Na hlavnej jednotke potom môžete vykonávať pokročilé nastavenia dohľadávačky. stlačením tlačidla tak sa váš Deus/ORX okamžite aktivuje a vy môžete pokračovať v hľadaní.

obsah balenia

Špecifikácia:

Batérie   Dobíjacie lítium
Rádiová frekvencia 2,4 GHz
Citlivosť 3 úrovne + preladenie
LED,vibrácie,Audio   Áno
Režim zvuku Pitch/Pulse
Obsah balenia Puzdro, popruh, nabíjací kábel
Vosotesnosť 6 metrov
Hmotnosť 170 g
Teplota použitia: - 5°C až + 40°C
Povolená teplota pri zaťažení: 0°C až + 35°C
Záruka 2 roky
Vyrobené    Francúzsko
Rozmery  24 x 3,8 cm
Detekčná frekvencia:

12 kHz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: