DDoptics EDX 10x30 Fieldstar

Kód: 440100008
€599 €499,17 bez DPH
do 4 dní

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

 

 

DDoptics EDX 10x30 Fieldstar

 

 

  • 120 m zorné pole
  • DDlucid kompenzácia
  • dielektrické zrkadlo
  • Len 460 g
  • ED Apppochromat
  • zaostronie z 1,2m

 

Ďalej len "EDX 10x30 padá hviezda" sme priniesli ďalekohľad klasickej s nevídanými vlastnosťami na trhu. Vyrobené ľahká ED ďalekohľad má jedinečný pre tento ďalekohľad kategóriu zorné pole 120 m. V kombinácii s extrémne malou veľkosťou, jednoduchosť použitia, extrémna robustnosťou a živý obraz vykresľovanie Univerzalni koncovka ďalekohľad, že v každom prípade použitie vo vonkajšom priestore stretáva sa hodí k "EDX 10x30".

 

pohodlná manipulácia


Ďalekohľad "EDX 10x30" so svojimi vynikajúcimi vlastnosťami je spoľahlivým spoločníkom pre turistov, milovníkov prírody, pozorovanie vtákov, outdoorových nadšencov, lesníctvo úradníkmi a lovca. Vzhľadom k svojej nízkej hmotnosti (460g) a malej veľkosti (dĺžka: 120 mm, šírka: 96 - 114 mm) považuje tieto ďalekohľad v každom batohu priestore a zasahuje do samo o sebe nie je na väčšou rýchlosťou. Plexi pre zaostrenie na pravom okuláru. Chyby operátorov sú vylúčené z dôvodu jednoduchosti tejto konštrukcie. Nositeľ môže nastaviť pohodlnejšie, že perfektné očné vzdialenosť je dosiahnutá a strata širokým zorným poľom (120 m) je zabránené okuláre. Pozícia na štartovom rošte môže byť stanovená pevne. Neúmyselné úprava je vylúčené, pretože z čistej definovanej mechanizmu.

 

Optika pre brilantné zobrazenie obrazu a ostré rozlíšenie


Kým EDX je založený na pravý a vyskúšaný 10x30 strecha systému hranolov (Schmidt Pechan), druhy skla používané na tieto ďalekohľady boli kompletne rekonštruované. Tento inovatívny skla ED (extra nízky rozptyl) znižuje lemovanie ešte lepší, než je tomu u doteraz používaných ED skla. Výhodou má užívateľov s perfektne zladených a žiarivých farbách. Novo vyvinutý pre EDX 10x30 Vrstva pre fázovú korekciu PHC140 zabraňuje 99 percent všetkých nežiaducich vlnových optickými efektmi, čím sa zabráni aj tie najmenšie rozostrenie.

 

Inovatívny povlak zaisťuje žiletka ostré obrysy


Pri EDX 10x30 optický obraz v súčasnom stave techniky je uvedený v maximálnej podrobne rozlíšení a bez okraja znovu rozmazania. To je zaručené špeciálnou kompenzačné DDlucid, s ktorou obaja strešnej plochy strechy hranola Schmidt-Pechan sú navyše k dispozícii. To odvodený z japonského kompenzácie foto priemyslu je evolúciou známeho a osvedčeného ELR odmeny (Extra Low Reflection). DDlucid je jedným z najúčinnejších ďalekohľadu odmeny. V súčasnej dobe Premium majú iba ďalekohľad na takých podobných zálohových platieb.

 

Ľahký celosklenený dlho do noci - EDX ďalekohľad 10x30


Pri vývoji ďalekohľadu DDoptics umiestnil vedľa kvalitné spracovanie a vyrovnanie veľký dôraz na mimoriadne širokom zornom poli. vyjdú je zorné pole 120 m na "EDX 10x30", ktorá zodpovedá najnáročnejším očakávaniam. To znamená, že užívateľ môže pozorovať v miestnosti vo vzdialenosti 1000 m a v kocke objektov, ktoré zodpovedá vo svojich rozmeroch približne dĺžke futbalového ihriska. Kategórie ďalekohľad 10x30, čo je rekord. Je potrebné zdôrazniť, že aj napriek širokým zorným poľom môže byť detekovaná malá skreslenie a obraz do okrajovej oblasti je aktivovaný.

 

Najlepšie vlastnosti s krátkym dosahom


Rozsah zaostrenia začína "EDX 8x30 / 10x30" už na 1,3 m. Dospelá osoba tak môže, napríklad, rozpoznať ich vlastné prsty ostrý a jasný. Preto tento ďalekohľad je ideálny pre náročné pozorovanie zvierat, vtákov a hmyzu. Vysoké rozlíšenie a ostrosť na detaily hrán sú jasne viditeľné.

 

Robustný a technicky dokonalý


Horolezcov a outdoorových nadšencov "EDX Fieldstar 8x30 / 10x30" poskytuje nielen kvôli jeho extrémne širokým zorným poľom prírodné zážitok zvláštne kvality. Až v súčasnosti majú také podobné zálohové platby prémie ďalekohľad. Okrem toho, hranoly sú opatrené dielektrickú zrkadlom, ktorý umožňuje binokulárne celkovú priepustnosť až asi 91,7%. Rozptýlené svetlo je účinne znížená špeciálnou povrchovou úpravou v interiéri ďalekohľadu.

 

Úprava dioptrií (+ - 3,5) sa nachádza na pravom okulári.


Robustné a nárazuvzdorné puzdro ďalekohľadu "EDX 8x30 / 10x30" - sa používa hliníková zliatina v kombinácii so zosilneným Policarbonaten - je pokrytý gumovým povlakom. To zaručuje nielen dlhú životnosť, ale tiež výrazne vyššiu priľnavosť a protišmykovosť. Nezničiteľné kovových zliatin nastaviteľné očnice poskytuje tú-nosia trvanlivosť a chráni okuláre optimálne. EDX "8x30 / 10x30" je, samozrejme, rovnako ako všetky ďalekohľadu Ddoptics, plne vodotesné a odolné proti zahmlievaniu.

Tip:


Špeciálne pre krátke vzdialenosti, ako hnané lovu alebo pri stalking DDoptics poskytuje ďalekohľad "EDX 8x30". Ponúka rovnaké funkcie ako "EDX 10x30" - s výnimkou menšie zväčšenia a väčšie zorné pole s ním spojené. Tá pomáha samozrejme veľkoplošné Abglasen webu.

 

 

doplňujúce informácie:

 

všeobecne
Hmotnosť 460 g
Dodanie 2-3 dní


technické detaily
Hmotnosť 460 g
Zväčšenie 10 x
Priemer objektívu v mm 30 mm
Výstupné priemer zrenice v mm 3 mm
1000m zorné pole 120 m
Zorné pole 1094yd č
Uhol (°), 6,9 v stupňoch (°)
Očnice metal TwistUp
Prismenart Schmidt Pechan
Hranoly zrkadlenie Dielektrické 72S
Povlak objektívu DDlucid
Rain Defender RNP odmeňovaný
Okulár: prvky / skupiny interné informácie
Objektív: prvky / skupiny interné informácie
Materiál puzdra polykarbonát
telo výstuž guma
Oka od 15 mm okulár v mm
Okuliarov okulár Yes
Zameraním od 1,3 m
Dioptrickej korekcie doprava
Kompenzácia dioptrií +/- 3.5
Intenzita svetla 9
Daemmerungszahl 17,32
Dusík naplnený Yes
Vodotesné (hĺbka / min.), 3 m
Rozmery h / b / t v mm 120/114/40 mm
 

dodávka
Popruh Niggeloh 1 ks
Ďalekohľad sáčok 1 ks
Objektív čiapky 1 pár
Okuláru čiapky 1 kus
Čistiaca handrička kus 1
 

Dodatočné parametre

Kategória: DDoptics
Záruka: 30 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: