Biolite Firepit +

Kód: FPIT
€249 €207,50 bez DPH
Skladom

Biolite Firepit + 

Grilujte bez dymu a intezitu plameňov si ovládajte pomocou bluetooh aplikácie cez telefón. Ak je toto ohnisko čímsi výnimočné, určite je to používateľský komfort. Zabudnite na zdĺhavé rozkurovanie a dym, ktorý vás prenasleduje kamkoľvek si presadnete. Turbína po vzore kováčskej vyhne ženie vzduch do pahreby, aby bolo spaľovanie čo najdokonalejšie.

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 15 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Biolite Firepit +

Grilujte bez dymu a intezitu plameňov si ovládajte pomocou bluetooh aplikácie cez telefón. 

Novinka vylepšený model.  Lepši dizajn tela, silnejšia batéria, nové potiahnutie povrchu tela pre lepšie čistenie. 

Opekačka bez dymu

Ak je toto ohnisko čímsi výnimočné, určite je to používateľský komfort. Zabudnite na zdĺhavé rozkurovanie a dym, ktorý vás prenasleduje kamkoľvek si presadnete. Turbína po vzore kováčskej vyhne ženie vzduch do pahreby, aby bolo spaľovanie čo najdokonalejšie.

Kým pri pohľade na displej mobilu presne viete koľko hodín aktívnej podpory horenia máte k dispozícii, zo špekáčky kvapkáte omastok priamo na drevo pociťujúc hrejivé teplo. S dobrým pocitom z toho, že oheň je pod kontrolou. Na nohách, nad suchou trávou podhorskej lúky. 

A ak sa rozhodnete otvoriť vrecko s dreveným uhlím či briketami a zvolať susedskú grilovačku, všetko je pripravené. S komfortom tradičných grilov, s vysokým roštom pre intenzívnu žiaru uhlíkov. Sami sa rozhodnete, či kúrite drevom alebo nie. 

Podpora horenia

Turbína nie je osamoteným ventilátorom, ktorý fúka priamo do ohniska. Cez systém rúrok s prieduchmi dodáva vzduch na všetky kľúčové miesta ohniska. Pod polená dreva do pahreby, ale aj priamo do plameňov. Vy máte možnosť upravovať jej výkon. Tlačidlom priamo na tele turbíny, alebo aplikáciou z mobilu, ktorý sa s ňou spojí cez bluetooth.

Rýchlo si privyknete na to, ako veľmi ovplyvňujete horenie. Čím menej vzduchu ženiete, tým je plameň vyšší a s väčším množstvom dymu. Čím je vzduchu viac, tým je plameň nižší a bezdymový, avšak s oveľa vyššou horúčosťou. Teplota rastie ako vo vyhni. 

Napájanie zabezpečuje zabudovaný Li-Ion akumulátor s kapacitou 12800 mAh, ktorý raz za čas nabijete cez USB konektor. Zo skúsenosti môžeme povedať, že môžete počítať s viac ako 20 hodinami výdrže na jediné nabitie bez toho, aby ste sa museli obmedzovať v používaní. 

A ak si k USB portu pripojíte lampičku, rádio alebo čokoľvek iné priamo pri opekaní, powerbanku môžete nechať doma. Páči sa nám, že mobilná aplikácia spoľahlivo odhaduje čas do úplného vybitia. Obmedzovať sa však nemusíte. Ohnisko bude v núdzi fungovať aj bez turbíny. 

Užívajte si teplo, praskanie a vôňu ohňa bez dymu. Biolite Firepit + má kapacitu na 4 štandardne polená dreva. BioLite FirePit + vytvára stále plamene pomocou patentovanej technológie prúdenia vzduchu. Plamene si môžete vychutnávať bez dymu v blízkosti ohňa a priehľadná mriežka zabezpečí 360 stupňový výhľad na plamene. 

Kontrolujte intenzitu plamennou, bud manuálne, alebo pomocou Bluetooth aplikácie. Výsuvný rošt fire pit premení na gril v štýle hibachi na grilovanie na briketách, alebo na dreve.  

Odnímateľný USB nabíjatelný zdroj prúdenia vzduchu s kapacitou 12,800 mAh Vám vystačí na oheň na 30 hodín. 

51 vzduchových výduchov pre prúdenie vzduchu zabezpečuje stále horenie plameňa bez dymu. Intenzita prúdenia vzduchu sa dá regulovať buď manuálne, alebo pomocou bluetooh aplikácie cez telefón. Aplikácia je kompatibilná s Android a iOS. 

Sklápacie nohy umožňujú pohodlne prenášanie.  

Recenziu na BioLite Firepit+ nájdete na tomto odkaze : Recenzia BioLite Firepit+

  

Biolite Firepit + videa : 

 

 

ČAS HORENIA - Nízky ventilátor: 30 hodín, Stredný ventilátor: 14 hodín ,Vysoký ventilátor: 7 hodín

 
PALIVO - Palivové drevo alebo drevené uhlie
 
ROZMERY - Rozložené nohy 27 "š x 13" h x 15,8 "v (68,6 x 33 x 40,1 cm).  Zložené nohy 10,5" v (26,7 cm)
 
KAPACITA - Hodí sa na 4 štandardné polená palivového dreva
 
VÁHA 8,88 kg
VÝSTUPY -  USB A
VSTUPY  - Micro USB
 
APLIKÁCIA BLUETOOTH ZADARMO 
Kompatibilné s iOS 10.0+ a Android 5+
 
V KRABICI - Firepit + , Mriežka na gril, Rošt na palivo,  USB A na Micro USB kábel
 

Biolite Firepit +

Biolite Firepit + manual

Recenzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BioLite má za cieľ priniesť Energy Everywhere™ s revolučnými produktmi, ktoré menia spôsob, akým varíme, nabíjame a osvetlujeme naše životy mimo siete. Sme tým inžinierov a dizajnérov, operátorov a analytikov, rozprávačov a evangelistov, ktorí veria, že pokročilé technológie postavené na udržateľných obchodných praktikách majú veľmi zmeniť svet. Náš jedinečný obchodný model Parallel Innovation spája potreby rodín žijúcich v energetickej chudobe s vášňou outdoorových nadšencov, ktorí posúvajú hranice života venku a na cestách. 

Naši zakladatelia, Jonathan a Alec, sa stretli v Smart Design v New Yorku, kde sa rýchlo spojili so zájmom o udržateľný dizajn. Alec, frustrovaný tím, že takmer všetky účinné kempingové kachle vyžadujú fosílne palivá, dostal nápad na kachle na drevo schopné využívať vlastnú tepelnú energiu na zlepšenie spaľovania. Jonathan, vášnivý táborník, rýchlo preniesol svoje inžinierske vzdelanie na stôl a obaja začali proces návrhu. Nespočetné množstvo nocí, víkendov a prototypov neskôr sa  zrodil BioLite CampStove  : prenosný sporák na biomasu, ktorý využíval termoelektriku na vytvorenie bezdymového ohňa pri nabíjaní osobných zariadení.